Монтаж системи

Монтаж системи

Монтаж системи вбудованого пиловидалення

можливо виконати як на стадії будівництва, ремонту так і в готовому обжитому приміщенні. Але найкращий час для монтажу системи трубопроводів вбудованого пилососа – будівництво чи ремонт будівлі, тобто  до чистової обробки стін та стяжки підлог. В цьому випадку труби та фітинги прокладають у стяжці підлоги або під підвісною стелею разом з іншими інженерними комунікаціями. Отвори та монтажні канали для трубопроводів, внутрішніх підрозетників та викиду повітря легко сховаються під чистовою обробкою.
Якщо система монтується в житловому приміщенні, наші фахівці зможуть вам запропонувати різні варіанти монтажу трубопроводу. Наприклад на місці плінтусів, за меблями в просторі гіпсокартонних перегородок, усередині меблів, з зовнішнього боку стіни (з утепленням), в декоративних коробах і т.д.

Монтаж розбивається на два етапи.

На першому етапі прокладається трубопровід відповідно до проєкту. Особливу увагу приділяють монтажу фітингів та перевірці герметичності системи:
На другому етапі, вже після закінчення оздоблювальних робіт, виконується установка силового агрегату, пневморозеток, пневмосовків, Vroom, WallyFlex, вихлопних клапанів, а також передається набір необхідних прибиральних аксесуарів разом із прибиральним шлангом. Після цього система готова до експлуатації.

Гарантійний термін обладнання становить 5 років.
Термін служби обладнання близько 25 років
Термін служби системи трубопроводів дорівнює терміну служби всієї будівлі.