Послуги

Наші послуги

Якість та надійність

канадського обладнання  HUSKY,SACH, DUOVAC, SOLUVAC, CROSSVAC підтверджується більш ніж 45-річним досвідом його виробництва та експлуатації. Устаткування виготовляється в Канаді відповідно до суворих канадських стандартів якості та безпеки. Це гарантує покупцям професійний рівень прибирання та тривалий термін служби обладнання. Наша компанія здійснює гарантійне обслуговування та постгарантійний сервіс з 2002 року по всій Україні.

Компанією «Інтерконус Київ» надається термін гарантійного обслуговування до 5 років на агрегати та 1 рік на аксесуари. Термін служби агрегатів за умови правильної експлуатації та періодичного сервісного обслуговування – до 30 років.

Гарантія поширюється лише на дефекти матеріалів та конструкції. До гарантійного обслуговування не включаються природне зношування, пошкодження внаслідок ударів, неправильної експлуатації та обслуговування, дії вологи, інших зовнішніх впливів або неавторизованого ремонту.

Якщо монтаж системи був виконаний нашими фахівцями або ми  здійснювали  шеф-монтаж, то гарантійний ремонт проводиться за місцем встановлення обладнання.

Постгарантійний ремонт та сервіс виконується сервісною службою за адресою:
м. Київ, вул. Вікентія Хвойки, 15, оф. 504
Тел. +38 044-209-22-70

Сервісна служба та технічна підтримка клієнтів

Завдяки надійності наших вбудованих систем видалення пилу і незважаючи на те, що протягом більше 20 років  працюємо в цій сфері, ми ніколи не вважали необхідною вимогою проведення обов’язкового та регулярного технічного обслуговування. Однак, своєчасне сервісне обслуговування продовжує термін служби вашої системи.
Основне технічне обслуговування викладено у супровідному посібнику з експлуатації та технічного обслуговування

Технічне обслуговування або діагностика зазвичай легкі та можуть проводитися самостійно з використанням наших рекомендацій:
– якщо сила всмоктування Вашої системи знизилася або відсутня – це може бути викликано двома причинами:

Забруднення системи повітроводу
Розгерметизація системи

1. Причиною забруднення системи може бути потрапляння в трубопровід довгих предметів (нестандартних, таких як: зубочистки, соснові голки, дерев’яна стружка, тощо) і накопичення на них дрібного сміття в трубопроводі. Стандартно насадки спроектовані з гострим поворотом отвору, що втягує, це  унеможливлює попадання довгих предметів в систему. Якщо сталося так, що довгий предмет пройшов через насадку і через гнучкий шланг для прибирання, то він застопориться в підрозетнику, який знаходиться за пневморозеткою, що закінчується малим коротким коліном 90 градусів і перешкоджає попаданню довгих предметів в систему. При виникненні такої ситуації достатньо відкрити клапан пневморозетки та дістати довгий предмет. Більшість засорів очищаються без залучення сервісних фахівців. Щоб очистити систему необхідно лише по черзі підключаючись до кожної пневморозетки, відкривати та закривати патрубок підключеного шланга при включеному пилососі.

2. Причиною розгерметизації системи може бути неправильне закриття клапана пневморозетки, кухонного пневмосовка, Vroom або Wally Flex.

Крім того, що компанія Інтерконус Київ є офіційним дистриб’ютором Hasky, Duovac, Soluvac, Crossvac на території України, ми також проводимо ремонт та сервіс систем інших виробників вбудованих пилососів.

Наш досвід говорить про те, що співпраця з Інтерконус Київ дає для клієнта ясність і впевненість у тому, що на Ваші питання завжди знаходяться оптимальні рішення.

Купуючи продукцію Інтерконус, Ви не залишитеся наодинці з питаннями, що виникають. Ми знайдемо для Вас правильне рішення. Просто зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті – наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке Ваше питання, яке виникло під час експлуатації системи. Крім того, ви завжди можете укласти з нами договір на сервісне обслуговування або скористатися послугою разового ремонту за фактом виникнення неполадки системи в процесі експлуатації.

Ремонт вбудованих пилососів

Центральна система пиловидалення HUSKY, SACH, DUOVAC, SOLUVAC, CROSSVAC  за умов правильної експлуатації працює до 30 років та більше.

Для продовження терміну служби вашої системи рекомендуємо укласти договір сервісного профілактичного обслуговування. Фахівцями компанії розроблено стенди для діагностики проблем у роботі вбудованих пилососів. Також за довгі роки роботи ми накопичили величезний досвід, зібрали велику кількість інформації щодо характеристик і “слабких місць” тієї чи іншої марки центральних пилососів, що вбудовуються, тому наші майстри здійснюють ремонт і сервіс всіх типів і марок вбудованих пилососів інших виробників:

Гарантійний ремонт агрегатів та аксесуарів
Постгарантійний ремонт агрегатів
Повне відновлення двигунів будь-яких марок
Ремонт чи заміна плат автоматики
Чищення турбін
Ремонт аксесуарів
Ремонт шлангів
Прочищення повітроводів
Профілактичне сервісне обслуговування системи
У нас можна замовити запасні та витратні матеріали (фільтри, мішки тощо) для вбудованих пилососів

Якщо раптом центральний пилосос некоректно став працювати, то кваліфікований майстер під’їде до вас за заявкою, зробить діагностику, визначить проблеми, або проконсультує вас телефоном. Ремонтні роботи центрального блоку проводяться у Вас вдома або в сервісному центрі.

 

Також ми ремонтуємо вбудовані пилососи  інших брендів.

Із  заявками на ремонт та сервісне обслуговування вбудованих  пилососів звертайтеся за телефонами:
+38(044)-209-22-70, +38(067)-502-05-24, (або на електронну пошту interconus@gmail.com). Також можливо залишити заявку на нашому сайті centralvac.com.ua  чи написати нам у Facebook  https://www.facebook.com/centralvac.shop/

Виклик спеціаліста

Якщо сталося так, що центральний пилосос почав працювати некоректно, кваліфікований майстер здійснить виїзд за вашою заявкою,  проведе діагностику, визначить неполадки, або проконсультує вас телефоном. Ремонтні роботи центрального блоку проводяться у вас вдома або в сервісному центрі.

Із заявками на ремонт та сервісне обслуговування вбудованих пилососів звертайтеся за телефонами:
+38(044)-209-22-70, +38(067)-502-05-24, (або на електронну пошту interconus@gmail.com). Також можливо залишити заявку на нашому сайті centralvac.com.ua  або написати нам у Facebook  https://www.facebook.com/centralvac.shop/