Про нас

Про нас

Компанія “Інтерконус Київ” понад 20 років

є регіональним дистриб’ютором вбудованих пилососів HUSKY, SACH, DUOVAC, SOLUVAC, CROSSVAC в Україні. Протягом цього часу реалізовано понад 4000 проектів, у 52 містах України у тісній спільній роботі не менше ніж з 80-ма монтажними організаціями.

Местоположение офиса ИнтерконусПродажем, встановленням та сервісом вбудованих пилососів наша компанія займається з 1998 року. Це єдиний напрямок нашої діяльності. Ми вибрали та сконцентрували на ньому всі зусилля тому, що вважаємо дуже перспективним та високотехнологічним. Ми впевнені в тому, що за вбудованими пилососами майбутнє, тому що ці системи не тільки зручні, але й дуже корисні для здоров’я. По суті, вони формують новий стандарт ставлення до якості життя, здоров’я, екології житла. По всім цікавим питанням зв’язуйтеся з нашими менеджерами за телефонами (044) 209-22-70, (067) 502-05-24, (066) 282-04-40.

На відміну від більшості інтернет-магазинів, у нас Ви можете замовити режим работы Интерконус
виїзд спеціаліста для огляду об’єкта, отримати детальний розрахунок вартості, консультацію, за бажанням виконати самостійний монтаж системи видалення пилу під керівництвом наших фахівців. Як правило, здебільшого ми виконуємо повний перелік робіт під ключ. Виїзд на місце, виконання поверхової схеми розташування комунікацій, детальна специфікація, укладання договору, монтаж комунікацій з випробуванням на герметичність, встановлення обладнання після виконання будівельних робіт, сервісне обслуговування. Починаючи з Вашого першого звернення до нас, Ви можете бути впевнені, що працюєте із серйозним та грамотним професіоналом на ринку вбудованих пилососів. Ми здатні реалізувати практично будь-які рішення, для того, щоб Ваші цілі були досягнуті грамотно і якісно, ​​з відсутністю непродуктивних витрат і втратою часу.

Якість та висока надійність вбудованих пилососів HUSKY, SACH, DUOVAC, SOLUVAC та CROSSVAC підтверджені міжнародними сертифікатами якості ISO 9000 – 14000, DEMCO, NEMCO, SEMCO. Тому гарантія на продукцію HUSKY та SACH становить 3 роки з можливістю продовження до 5 років.

Термін експлуатації агрегатів до 30 років.

Купівля товарів та послуг, представлених на сайті нашого онлайн магазину, вбудованих пилососів здійснюється досить просто. При необхідності ми надамо професійну консультацію, допоможемо з вибором системи видалення пилу, аксесуарів, вбудованих пилососів. У разі потреби здійснимо сервіс чи ремонт центральних пилососів будь-яких марок.

 Чому обирають саме нас.
Понад 20 років наша компанія забезпечує українського споживача надійними вбудованими пилососами. Ми пропонуємо найнижчі ціни на весь асортимент продукції. Будь-яку позицію з онлайн магазину можна замовити через інтернет не тільки в таких містах як: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Вінниця, Полтава, Житомир, Черкаси, Чернівці, Кривий Ріг, Суми, Рівне, Тернопіль та в інших містах України, а також клієнти з інших країн.

Гарантії

Гарантія на обладнання до 5 років, термін служби до 30 років, гарантія на приладдя та аксесуари 1 рік
Детальніше

Ремонт

Виконуємо ремонт центральних пилососів їх електронних компонентів та систем комунікацій
Детальніше

Монтаж системи

Монтаж системи вбудованого видалення пилу можна виконати як на стадії будівництва, ремонту …
Детальніше

Сервіс

Наша компанія проводить сервісне обслуговування центральних пилососів усіх марок
Детальніше

Виклик спеціаліста

Ви можете звернутися за допомогою кваліфікованого спеціаліста у разі неполадок із вашою системою
Детальніше

Відгуки

Будемо раді вашому відгуку або рекомендаціям про наші роботи та надані сервіси
Детальніше
0
Роки на ринку України
0
Реалізованих проектів
0
+
Вдячних клієнтів
0
Сервісних обслуговувань

Дуже зручна штука. Коли починали будуватися 2005 року, я не чув про такі речі. Але мій будівельник запропонував поставити, пояснив на пальцях, що це таке. Для початку багато і не потрібно, тільки прокласти систему труб на 4-ті пневморозетки. Після закінчення будівництва підключили обладнання, дружина дуже задоволена…

ВолодимирКиївська обл. - Білогородка

Довго з чоловіком думали та вирішили взяти вбудований пилосос і не пошкодували. Навіть діти із задоволенням беруть участь у прибиранні та з радістю пилососять свої кімнати. Тяжкості піднімати не треба, у кожній кімнаті є розетка для підключення шланга, який виявився досить легким.

ТетянаЗапоріжжя

Консультувався у фахівців цієї компанії, думаю купити вбудований пилосос. Компетентні співробітники, які запросили в офіс, дійсно, як і обіцяли, показали силові агрегати, дуже багато аксесуарів, широкий вибір пневморозеток. Надали знижку.

ОлександрКиїв