Правила використання сайту

ПРАВИЛА ТА УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ

 1. Ця сторінка містить правила та умови («дані правила») для сайту centralvac.com.ua («даного вебсайту»), власником якого є ПП “Інтерконус Київ”, що надає послуги продажу та сервісу систем централізованого видалення пилу. Використовуючи цей вебсайт, ви погоджуєтеся дотримуватися цих правил, усих чинних законів і ухвал, і погоджуєтесь, що ви відповідальні за дотримання будь-яких застосовних місцевих законів.
 2. Ці правила можуть іноді оновлюватися. ПП “Інтерконус Київ” може вносити зміни до цих правил в односторонньому порядку. Відповідальність за своєчасне ознайомлення зі змінами лежить на користувачі цього вебсайту. Ми рекомендуємо перевіряти цю сторінку щодо оновлень не менш як один раз на місяць. Ви також можете підписатися на розсилку новин нашої компанії. Наші підписники будуть повідомлені про будь-які зміни в Правилах та умовах використання офіційного сайту компанії. Використовуючи цей вебсайт, ви погоджуєтеся дотримуватися поточної версії цих правил.
 3. На даний час діють правила в редакції від 05.01.2017р.
ВИКОРИСТАННЯ ВЕБСАЙТУ
 1. Вам дозволено користуватися даним вебсайтом для своїх особистих та корпоративних потреб, роздруковувати, а також завантажувати матеріали з даного вебсайту за умови, що ви не змінюватимете їх вміст без згоди правовласника. Ви також можете додавати сторінки даного сайту в закладки, ділитися посиланнями, що направляють інших на вміст даного вебсайту. В інших випадках матеріали з цього вебсайту не повинні бути відтворені або перевидані онлайн або офлайн без дозволу правовласника.
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
 1. Всі матеріали, розміщені на цьому вебсайті, є інтелектуальною власністю компанії ПП “Інтерконус Київ”. Авторські та суміжні права на всі матеріали, що розміщуються на цьому вебсайті, є власністю ПП “Інтерконус Київ” або наших ліцензіарів і не повинні бути відтворені без нашої попередньої письмової згоди. Згода може бути отримана у простій письмовій формі поштою, електронною поштою та/або факсом. Згода має бути виражена однозначно та недвозначно та бути засвідчена цифровим підписом або зображенням підпису директора ПП “Інтерконус Київ”.
 2. Жодна частина цього сайту не може бути відтворена без попереднього письмового дозволу правовласника.
ПЕРІОДИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ ВЕБСАЙТУ
 1. Ми вживаємо всіх розумних заходів для забезпечення цілодобової доступності даного вебсайту. Ми розуміємо, що доступність сайту компанії-хостера є важливою частиною іміджу і складовим елементом репутації. Тим не менш, ми не можемо гарантувати постійну доступність даного сайту, оскільки не можемо повністю виключити вплив факторів, що не залежать від нас.
ПОВЕДІНКА ВІДВІДУВАЧІВ
 1. За виключенням особистої інформації, використання якої здійснюється в рамках  политики конфиденциальности  даного  вебсайту, будь-який матеріал, який ви надсилаєте для публікації на даному вебсайті або самостійно публікуєте на даному вебсайті з використанням спеціальних форм, вважатиметься непатентованим і не буде конфіденційним. Розміщуючи матеріали на даному вебсайті, ви погоджуєтесь з тим, що ми маємо право скопіювати, розкрити, розповсюдити, переробити та будь-яким іншим способом використовувати такий матеріал у будь-яких цілях.
 2. При використанні даного вебсайту ви не будете розміщувати або надсилати на даний вебсайт або з даного вебсайту будь-які матеріали:
  • для яких ви не отримали всі необхідні дозволи;
  • які є дискримінаційними, непристойними, порнографічними, образливими, розпалюють расову ненависть, порушують конфіденційність або недоторканність приватного життя, можуть створити незручності іншим користувачам, які заохочують або представляють поведінку, яка буде розглядатися як кримінальний злочин, чинить проти цивільної відповідальності, або іншим чином законодавству; або
  • які шкідливі за своєю природою, у тому числі (але не тільки) комп’ютерні віруси, троянські програми, пошкоджені дані або інше потенційно шкідливе програмне забезпечення або дані.
 3. Ми інформуємо про те, що співпрацюватимемо з будь-якими правоохоронними органами та виконаємо ухвалу суду, яка вимагає, щоб ми розкрили особу або інші дані будь-якої людини, яка опублікувала матеріал на даному вебсайті з порушенням цих правил.
 4. Розміщуючи матеріали на цьому вебсайті, ви гарантуєте та заявляєте, що ви володієте або контролюєте іншим чином всі права на цей матеріал, у тому числі всі права, необхідні вам, щоб надати, опублікувати, завантажити, ввести в обіг або надіслати матеріал, або що використання вами даного матеріалу підпадає під дію однієї з вільних ліцензій і не обмежує будь-яких авторських та/або суміжних прав.
 5. Ви погоджуєтесь звільнити і убезпечити і нас, і наших афіліатів від будь-якої шкоди за будь-якими та всіма претензіями або вимогами, включаючи розумні судові витрати, які можуть виникнути за фактом публікації вашого контенту або іншим чином ставляться до вашого використання даного вебсайту, матеріалів, якими ви забезпечили цей вебсайт, або вашим порушенням цих правил.
ПОСИЛАННЯ НА ІНШІ ВЕБСАЙТИ ТА З ІНШИХ ВЕБСАЙТІВ
 1. Будь-які посилання на сторонні вебсайти, розташовані на цьому вебсайті, призначені тільки для вашої зручності. Ми не несемо жодної відповідальності за зміст таких вебсайтів третіх осіб та організацій або їх зміст. Ми не підтримуємо сторонні вебсайти та не представляємо їх власників та/або авторів будь-якого матеріалу, опублікованого на них. Якщо ви перейдете на сторонній вебсайт, пов’язаний з цим сайтом посиланням, ви зробите це на свій страх і ризик.
 2. Посилання на інші вебсайти можуть бути партнерськими. У цьому випадку ми можемо отримувати комісію, якщо ви придбаєте певний продукт або виконаєте певну дію на сайті-партнері.
 3. Якщо ви хочете послатися на цей вебсайт, ви можете зробити це тільки на тій підставі, що ви посилаєтеся, але не відтворюйте будь-яку сторінку з даного вебсайту та за умови дотримання таких умов:
  • ви ні в якому разі не позначаєте, що ми підтримуємо будь-які послуги або продукти, якщо це не було спеціально узгоджено з нами і вами не отримано відповідне повідомлення від нас у простій письмовій формі;
  • ви не спотворюєте ваші стосунки з нами та/або не уявляєте неправдиву інформацію про нашу компанію;
  • ви не посилаєтеся на вебсайт, який не належить вам;
  • Ваш сайт не містить матеріалів, які є образливими, суперечливими, порушують будь-які права на інтелектуальну власність або інші права будь-якої іншої людини та/або організації або суперечать будь-яким застосовним законам.
 4. Якщо ви все ж таки посилатиметеся на наш вебсайт з порушенням цих правил, то ви повною мірою компенсуєте нам будь-які збитки або збитки, завдані внаслідок ваших дій.
ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ
 1. Цей вебсайт призначений виключно для інформаційних цілей, і ми не гарантуємо правильність та повноту матеріалів на цьому вебсайті. Ми можемо вносити зміни в матеріали на цьому вебсайті в будь-який час і без попередження. Матеріали на цьому сайті можуть бути застарілими або, в окремих випадках, неправильними, і ми не даємо жодних зобов’язань та гарантій у тому, що подібні матеріали є правильними чи актуальними.
 2. Матеріали на цьому вебсайті надаються без будь-яких умов або гарантій будь-якого роду. В максимальній мірі, дозволеній законом, ми надаємо доступ до цього вебсайту та можливість використання даного вебсайту на тій підставі, що я виключаю всі запевнення, гарантії та умови, які, за винятком цих правил, можуть мати силу щодо даного вебсайту. Матеріали на цьому вебсайті надаються «як є», і ви використовуєте їх на свій страх і ризик.
 3. Інформація, що міститься на цьому вебсайті, є загальною інформацією та коментарями. Ця інформація не бере до уваги ваші конкретні обставини і жодним чином не є рекомендаційною для вас у юридичній, діловій чи будь-якій іншій сфері.
 4. Ви розумієте, що відповідальність за всіма кожними матеріалами, що розміщуються на даному вебсайті, несуть індивіди, які спочатку розмістили матеріал. Ви також розумієте, що всі думки, висловлені користувачами даного сайту висловлюють суворо їхню особисту думку, а не думку представника сайту, його власника або будь-якого зі спонсорів або партнерів.
ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ
 1. Ні ми, ні будь-яка інша сторона (що бере участь у створенні, обслуговуванні або наданні цього вебсайту), не несемо відповідальності і не відповідаємо за будь-які збитки або пошкодження, які можуть бути заподіяні вам або третій стороні в результаті вашого або їх використання мого вебсайту. Це звільнення включає обслуговування або витрати на ремонт і, без обмеження, будь-які інші прямі, непрямі чи непрямі втрати, правопорушення чи угоди, або інші дії, пов’язані з даним вебсайтом.
ПРИПИНЕННЯ ВИКОРИСТАННЯ
 1. Ви погоджуєтесь, що ми можемо, на власний розсуд, припинити або призупинити доступ до всього або частини даного вебсайту з або без попереднього повідомлення і з будь-якої причини, в тому числі без обмеження, за порушення цих правил.
АДМІНІСТРАТИВНА ЮРИСДИКЦІЯ
 1. Ці правила регулюватимуться і тлумачаться відповідно до законодавства України. Використовуючи цей вебсайт, ви погоджуєтесь, що будь-які суперечки, що виникають у зв’язку з даним вебсайтом, є предметом виключної юрисдикції України.
КОНТАКТ
 1. Якщо ви хочете зв’язатися з нами за темою цих правил, будь ласка, надішліть повідомлення електронної пошти на адресу: [email protected]