Вбудований пилосос: чим він кращий за звичайні пилососи?
Фактично, велика частина цього сайту про те, чим вбудовані пилососи кращі за звичайні пересувні та інші пилососи.
Коротко сенс у наступному:
Звичайні пересувні пилососи (включаючи пилососи з водяним фільтром) мають два невиправних загальних недоліки.
Вихлоп відпрацьованого повітря до приміщення, де йде прибирання. Потік повітря, що виходить з пилососа, піднімає дрібний пил з підлоги та меблів.
Недосконала фільтрація відпрацьованого повітря. Навіть найсучасніші та найдорожчі фільтри не затримують частинки менші за 0,3 мікрона, тютюновий дим, частинки нашої шкіри, продукти життєдіяльності пилових кліщів, мікрочастинки книг та газет. Якщо ж йдеться про фільтри, що використовуються в масових моделях пилососів, то вони пропускають назад у приміщення близько 1% найдрібнішого пилу. Саме в ньому міститься 90% всього найшкідливішого, що є в домашньому пилу.
Поєднання цих двох факторів призводить до того, що концентрація пилу в повітрі під час збирання і після нього різко зростає: власне пилу – у 2-5 разів, спор цвілевих грибів – у 2-4 рази, пилку рослин – до 8 разів. Після збирання зважений у повітрі пил тримає в облозі колишні місця зі швидкістю 0,2-0,5 м на добу, а основний пиловий фон зависає на висоті близько 1 м від підлоги – саме там, де ми спимо, і де грають наші діти.
Вбудований пилосос позбавлений обох цих недоліків. Завдяки зовнішньому вихлопу відпрацьоване повітря виводиться на зовні. Разом з ним видаляється і 1% найшкідливішого невидимого пилу, що пройшов крізь фільтр пилососа. За рахунок цього із приміщення видаляються всі 100% зібраного пилу. Чистими залишаються не тільки поверхні, що прибираються, а й повітря у квартирі.
Іншою, вже побутовою перевагою вбудованого пилососа є зручність у використанні: не потрібно тягати за собою пилосос (він стаціонарно встановлений на балконі, у підсобному приміщенні або гаражі, а в роботі використовується тільки легкий гнучкий шланг, який підключається до пневморозеток, розташованих у зручних місцях на стіні та дуже схожих із звичайними електророзетками).
Ще одна важлива перевага вбудованого пилососа – відсутність або мінімізація шуму під час збирання. Пилосос оснащений глушником та спеціальним шумоізоляційним матеріалом, що знижує шум у порівнянні з традиційними пилососами на 15-20 Дб (різницю в 10 Дб людське вухо сприймає як зменшення шуму в 2 рази). А за рахунок того, що робочий агрегат пилососа розташований поза житловою зоною (на балконі, в коморі або іншому підсобному приміщенні, на горищі, у підвалі) прибирання в квартирі або котеджі стає ще тихішим або взагалі практично безшумним.
І нарешті, ще одна важлива перевага – це простота у використанні. Наприклад, щоб прибрати невелику ділянку площі миючим пилососом, потрібно обов’язково його заправити водою, а після прибирання ретельно вимити деталі пилососа. А з вбудованим пилососом дуже просто, берете шланг, застромили в розетку і пропилососили, потім шланг повісили. Також вбудований пилосос має додаткові опції для мобільного прибирання. Всі ми знаємо що наша кухня це зона, де сміття накопичується після кожного приготування їжі . Щоб щоразу не бігати за шлангом, передбачна зручна опція – пневмошланг Vroom. Це пластикова коробка в якому гнучкий шланг зберігається у згорнутому вигляді.
Зазвичай, він завдовжки до 7 метрів. Пластикова коробка монтується в кухонну шафу і підключена до системи повітропроводу вбудованого пилососа. Для мобільного прибирання на кухні потрібно потягнути за рукоятку шланга на коробці і автоматичний пилосос вмикається. Після швидкого прибирання на кухні ,шланг під дією потоку повітря, що всмоктується, згортається в коробку і автоматично вимикається.
Є ще одна опція для кухні – це пневмосовок. Він встановлюється під стільницею кухонних меблів, підключається до системи повітропроводу вбудованого пилососа. Пневмосовок служить для оперативного збирання сміття зі столу. Для цього треба потягнути за педаль і витягнути його з-під стільниці, автоматичний пилосос вмикається. Сміття потрібно змахнути зі столу в совок і потім закрити його, потім автоматичний пилосос вимикається.
Ще одне місце у помешканні , де збирається багато сміття – це передпокій. Як тільки ми заходимо додому і роззуваємося, то з підошви нашого взуття осипається пісок, глина, гілочки, взагалі все те, що наше взуття зібрало на себе поки ми йшли додому. І для розв’язання цієї проблеми був винайдений пневмошланг WallyFlex. Це невелика пластикова коробочка з коротким на вигляд шлангом, що висить на стіні, він дуже схожий на фен для сушіння волосся. Так ось це не фен, а пневмошланг, підключений до вбудованого пилососу через систему повітроводу. Достатньо зняти шланг, натиснути на кнопку,що розташована на коробці, та пилосос запрацює. Шланг незважаючи на невелику довжину, добре розтягується до 4 метрів. Після оперативного прибирання сміття в передпокої, достатньо шланг повернути на своє місце, після чого автоматично пилосос вимикається. Пневмошланг WallyFlex
можна встановити ще на кухні, у гардеробі, у ванній кімнаті. Використовуючи різні насадки, за допомогою пневмошланга, дуже зручно чистити одяг, збирати залишки волосся, косметику, що розсипалася.
Залишити відповідь